2

Magiczny Świat Przyjaźni - Zielonki-Parcela

Za górami, za lasami, w malowniczej Krainie Magii mieszkają 4 urocze Księżniczki, które łączy silna więź przyjaźni. Każda z nich jest wyjątkowa i posiada niezwykły dar.

Gdy Elsa postanawia zorganizować Bajkowy Festiwal, maluje na płótnie swoje przyjaciółki, by te jak najszybciej przybyły jej pomóc w organizacji. I wtedy dzieje się coś nieoczekiwanego... Wieś w Krainie Magii niesie, że od tamtej pory suknia Melody zmieniła swoją barwę z różowej na czarną, a wraz z suknią zmieniła się sama Melody - stała się niemiła i okrutna. I choć Przyjaciółki próbowały zrozumieć co się stało i czekały na nią w dniu Bajkowego Festiwalu, Melody nie zjawiła się...

Jak ta historia potoczy się dalej? Czy silna więź przyjaźni przetrwa i Księżniczki odzyskają przyjaciółkę Melody? Kto pojawi się w Krainie Magii, żeby odczarować zły urok i czy będzie to jedyny urok, jaki został rzucony wśród Księżniczek?

Przyjdźcie na nasz spektakl i pomóżcie bohaterom rozwiązać tajemnicze zagadki z Krainy Magii.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.

Czas trwania: około 55 minut + dodatkowo animacje po spektaklu. Po spektaklu aktorzy wyjdą do dzieci, by zrobić sobie z nimi zdjęcia. Będą również zabawy taneczne, a oprócz tego dodatkowe atrakcje takie jak balonowe zoo, brokatowe tatuaże oraz ścianka do zdjęć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Listopad 2023

19 .11

 niedziela

 12:00

Zielonki-Parcela

Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice

dostępne bilety: 128

kup bilet