Zielonki-Parcela

 Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice
 ul. Południowa 2

 14.10.2023

 19:00
 

Sienna Gospel Choir to warszawska formacja grająca żywiołową muzykę gospel. To jeden z najdłużej działających takich zespołów w Polsce. Każdy koncert to prawdziwa eksplozja energii, której nie da się zapomnieć!

Przez blisko 20 lat swojej działalności chór brał udział w dużych festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą (Wielka Brytania, Grecja, Łotwa, Węgry), setkach koncertów, wydarzeniach miejskich (dni miast, Wielka Iluminacja Warszawy, WOŚP), akcjach społecznych i charytatywnych. Zespół współpracował z wieloma znanymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, brał udział w projektach telewizyjnych, radiowych a także filmowych (The Voice of Poland, Must be The Music, Mam Talent, Jaka to Melodia, Pytanie na Śniadanie, Taniec z Gwiazdami).

Koncert jesienny to wyjątkowa propozycja dla wszystkich entuzjastów przeżyć, nie tylko muzycznych, ale też duchowych. Ekumeniczny charakter chóru podkreśla misję budowania dialogu. Gospel to miejsce spotkania różnych kultur, wartości i ludzi.

Chór wystąpi w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice , jak zawsze, pod dyrekcją niesamowitej Anny Bajak. Zespół w składzie: Konrad Kuchciak (piano), Błażej Chochorowski (bas), Adam Jędrysik (gitara) oraz Wojtek Bylica (perkusja).

Zdjęcie: Nadia Shumska

Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierz sektor z planu sali