Zielonki-Parcela

 Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice
 ul. Południowa 2

 15.10.2023

 12:00
 

„Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, polskie wydało go plemię”.

Po to, by najmłodsi doświadczyli, jak rozumieć powyższe powiedzenie, w roku jubileuszu 550. urodzin Mikołaja Kopernika proponujemy spektakl przybliżający postać i dokonania, jednego z najsłynniejszych Polaków, człowieka, który zrewolucjonizował naukę i myślenie o Wszechświecie. Historia zwykle jest opowiadana na warszawskich deskach Teatru Kamienica, a teraz zostanie zaprezentowana na Scenie Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice!
Zapraszamy młodych fascynatów kosmosu do ekscytująco dalekiej podróży w czasie i przestrzeni.
Co tu się będzie działo?
Przebojowadr Wenuseckai jej tajemniczy gość będą Waszymi przewodnikami w kosmicznej eskapadzie, dzięki której osobiście poznacie Wielkiego Astronoma i co najważniejsze – przekonacie się, że niemożliwe nie istnieje. Na własne oczy zobaczycie, jakMikołaj Kopernikzatrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Gwarantujemy, że Wszechświat jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie, a Twoje kosmiczne marzenia znajdą się na wyciągnięcie ręki. Międzygalaktyczna wiedza otworzy się przed Tobą, a przy okazji dowiesz się… także tego, jak powstała... bułka z masłem. Świat ciekawostek, anegdot, wynalazków, nowych umiejętności i wiedzy czeka na Ciebie, a wszystko to podczas dobrej zabawy!
SpektaklSłońce Kopernikato edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym widzom skomplikowany świat nauki.
Widowisko trwa 60 minut, a skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierz sektor z planu sali